3e elftal

Programma 3e elftal

 

Datum 

Tijd 

Wedstrijd 

Accommodatie 

 

 

VV Zwentibold 4 - Sanderbout 3

6 - 2

 

 

SV Brunssum 3 - Sanderbout 3

2 - 9

 

 

Sanderbout 3 – Eijsden 4

4 - 2

29-10-2017

11.00 uur

Urmondia 3 - Sanderbout 3

Sportp Molenpark te Urmond

05-11-2017

11.00 uur

Sanderbout 3 – Lindenheuvel-H’bloem 3

Sportp Mijn Zuid te Sittard

12-11-2017

10.00 uur

 RKUVC 4 - Sanderbout 3

Sportp Langs de Gewannen te Ulestraten

19-11-2017

11.00 uur

Sanderbout 3 – SVM 3

Sportp Mijn Zuid te Sittard

26-11-2017

11.00 uur

Geulsche Boys 2 - Sanderbout 3

Sportp Geulsche Boys te Geull

03-12-2017

11.00 uur

Sanderbout 3 – FC Geleen Zuid 5

Sportp Mijn Zuid te Sittard

10-12-2017

11.00 uur

De Ster 4 - Sanderbout 3

Sportp ’t Hetje te Stein

25-02-2018

10.00 uur

Eijsden 4 – Sanderbout 3

Sportp Ir.Mirland te Eijsden

04-03-2018

11.00 uur

Sanderbout 3 – SV Brunssum 3

Sportp Mijn Zuid te Sittard

11-03-2018

11.00 uur

Lindenheuvel-H’bloem 3 - Sanderbout 3

Sportp Lindenheuvel te Geleen

18-03-2018

11.00 uur

Sanderbout 3 – Urmondia 3

Sportp Mijn Zuid te Sittard

25-03-2018

11.00 uur

Sanderbout 3 – Geulsche Boys 2

Sportp Mijn Zuid te Sittard

15-04-2018

11.00 uur

Sanderbout 3 – VV Zwentibold 4

Sportp Mijn Zuid te Sittard

22-04-2018

11.00 uur

SVM 3 – Sanderbout 3

Sportp Burgemeester Smeets te Munstergeleen

13-05-2018

11.00 uur

Sanderbout 3 – RKUVC 4

Sportp Mijn Zuid te Sittard

20-05-2018

12.00 uur

FC Geleen Zuid 5 - Sanderbout 3

Sportp Graaf Huyncomplex te Geleen

27-05-2018

11.00 uur

Sanderbout 3 – De Ster 4

Sportp Mijn Zuid te Sittard

 

Beker 3e Elftal

 

Datum

Tijd

Wedstrijd

Accommodatie

22-10-2017

11.00 uur

SVM 4 - Sanderbout 3

Sportp Burgemeester Smeets te Munstergeleen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stand competitie 3e elftal

 

Positie Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten (totaal) Voor Tegen Strafpunten
1 Lindenheuvel-H´bloem 3 3 3 0 0 9 21 2 0
2 FC Geleen Zuid 5 3 3 0 0 9 14 3 0
3 Sanderbout 3 3 2 0 1 6 15 10 0
4 De Ster 4 3 2 0 1 6 10 5 0
5 VV Zwentibold 4 3 2 0 1 6 9 6 0
6 SVM 3 3 2 0 1 6 7 6 0
7 RKUVC 4 3 0 2 1 2 3 7 0
8 Urmondia 3 3 0 1 2 1 4 10 0
9 SV Brunssum 3 3 0 1 2 1 5 20 0
10 Geulsche Boys 2 2 0 0 2 0 5 10 0
11 Eijsden 4 3 0 0 3 0 3 17 0

 

Copyright © VV Sanderbout. All Rights Reserved.